Domácí úkoly

Domácí úkoly (odkaz na Učebnu při distanční výuce):

¨DÚ - 15.4. M - PL - č. 102

Pro nemocné:

Slabikář - 15.4. str. 76 - celá

Psaní - 15.4. "sněhuláčková písanka" - str. 15, 16

M - 15.4. str. 33/cv. 9, 10, 11

PR - 4.4. str. 52

Je nutné nadále u spousty (ideálně u všech) dětí uvolňovat ruku v zápěstí, rameni. Zkoušet grafomotorické cviky i doma na větší papíry. Dávat dětem jednoduché pokyny. Trénovat pojmy - vpravo, vlevo, nahoře, dole, vepředu, vzadu, nad pod, před, za apod. Trénovat pojmy sloupec, řádek.

Prosím rodiče, aby s dětmi denně kontrolovali všechny sešity, aby jste měli přehled i práci Vašeho dítěte (domácí úkoly). Taky nevyplňujte s dětmi pracovní listy, které děláme společně ve škole. Opravdu dělat jen to, co mají děti zadané. Prosím taky o přípravu sešitu podle rozvrhu. Některé děti u sebe nosí všehny učebnice a sešity, i ty, které nepotřebují. Děkuji.